Opcje przeglądania

Systemy Stałego Zasilania Atramentem (CISS) od firmy Atramentówka przeznaczone do drukarek atramentowych z serii Epson Expression Premium dają użytkownikom możliwość zaoszczędzenia na kosztach druku poprzez obniżenie kosztu wydruku jednej strony do poziomu poniżej 1 grosza za stronę. Wszystko to jest możliwe dzięki wysokiej jakości materiałom wykorzystanym do produkcji CISS. Systemy te wytwarzane są z należytą starannością, dzięki czemu niezawodnie współpracują z urządzeniami drukującymi, do których są przeznaczone oraz gwarantują ich długą eksploatację.

Systemy Stałego Zasilania do Epson z linii Expression Premium optymalizują proces drukowania tak, by był ekonomiczny, ale bez uszczerbku dla jakości powstających za ich pomocą wydruków. CISS gwarantuje piękne, nasycone barwy kolorowych wydruków i doskonałą wyrazistość tych czarno-białych.
Naszym Klientom zainteresowanym Systemami Stałego Zasilania Atramentem podpowiadany na naszym blogu Jaką drukarkę wybrać?, a tym, którym zależy na wielofunkcyjności, wyjaśniamy Jak wybrać dobre urządzenie wielofunkcyjne?

do góry
Pokaż pełną wersję strony
cookiePopupCheck();
Sklep internetowy Shoper.pl