Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Chmura tagów
Canon PIXMA MG6850 - szybkie drukowanie wysokiej jakości 0
Canon PIXMA MG6850  - szybkie drukowanie wysokiej jakości

Świetnej jakości wydruki i dostęp do szerokiej gamy przydatnych funkcji m.in. drukowania z urządzeń mobilnych oraz usług w chmurze. Takie udogodnienia oferuje wielofunkcyjny „kombajn” od Canona. Model PIXMA MG6850 ucieszy wszystkich tych, którzy marzyli o uniwersalnej drukarce o wielu możliwościach. Dlaczego warto kupić ten model?


Co wyróżnia model spośród innych urządzeń 3w1?
Model PIXMA MG6850 to model, który zaprojektowanym został z myślą o użytkownikach indywidualnych, ale jego możliwości znacznie wykraczają poza zapotrzebowanie domowego biura. W pierwszej kolejności nasz wzrok przyciąga duży, dotykowy ekran o przekątnej 7,5 cm. Za jego pomocą możemy w prosty sposób nawigować i korzystać z szeregu funkcji, jakie "zapakowane" zostały do PIXMA MG6800. Wśród nich warto wymienić dostęp do WiFi. Dzięki temu możemy bezprzewodowo drukować,  kopiować i skanować. Model pozwala również na drukowanie z popularnych usługi takich jak Facebook, Flickr, a także Google Drive, OneDrive czy SlideShare. Po zeskanowaniu dokumenty, grafiki czy fotografie możemy w prosty sposób wysłać do usług w chmurze. Urządzenie pozwala również na wydruk dokumentów ze smartfonów oraz tabletów. Innymi słowy, oferuje komplet funkcji, które sprawiają, że drukowanie za pomocą PIXMA MG6850 staje się możliwe z każdego miejsca na świecie.
Canon to również synonim wysokiej jakości wydruków. I nie inaczej jest również w tym modelu. W PIXMA MG6850 umieszczono 5 pojemników z atramentem. Dołożenie dodatkowego koloru, czarnego pigmentowego,  pozwoliło na uzyskanie lepszej wyrazistości i intensywności kolorów. W drukarce również zainstalowano funkcje, które znacznie i ułatwiają użytkowanie urządzenia. A mowa tutaj o opcji automatycznego drukowania dwustronnego. Model umożliwia również drukowanie bezpośrednio z kart pamięci, co jest znacznym ułatwieniem i przyspiesza wydruk fotografii.

Canon Pixma MG-6800

Szybkość wydruku
Za pomocą tego modelu możemy nie tylko łatwo, ale również szybko wydrukować większość różnego typu dokumentów. Jak podaje specyfikacja, wydruk jednej strony standardowego dokumentu A4 zajmuje ok. 4 sekundy, co daje szybkość nawet do 15 stron w ciągu minuty. Szybkość drukowania w kolorze oscyluje w granicach 9,7 obrazów na minutę. Na wydruk zdjęcia w formacie 10 x 15 cm bez marginesów musimy czekać około 41 sekund.


Koszty eksploatacji
Koszty wydruku nie drenują naszych kieszeni. Przede wszystkim dlatego, że w drukarce kartridże można wymieniać osobno. Po zakończeniu jednego z pojemników,  można dokupić kolejny. Nie ma potrzeby zakupu całego kompletu zasobników. Tym, co jednak realnie obniża eksploatację urządzenia, jest możliwość korzystania z wydajnych wkładów XL, które pozwalają na wydruk większej ilości stron niż na standardowych pojemnikach.  Koszt wydruku w czerni to ok. 1 grosz, a w kolorze ok. 10 groszy. 

Za pomocą drukarki oszczędzamy również papier. A wszystko za sprawą opcji automatycznego druku dwustronnego. 

Zwiększ skalę oszczędności z wiecznymi kartridżami do Canon Pixma MG6850

Ogólny przegląd pozostałych parametrów technicznych
PIXMA MG6850 to nie tylko znakomita drukarka oparta na technologi FINE, ale również urządzenie pozwalające na skanowanie oraz kopiowanie na wysokim poziomie. Za pomocą tego modelu możemy skanować dokumenty w rozdzielczości 1200 × 2400 dpi. Skanowanie jednego arkusza dokumentu zajmuje około 19 sekund. Oczywiście szybkość jest uzależniona od charakteru dokumentu (fotografia czy dokument tekstowy) oraz rozdzielczości, w jakiej skanujemy (np. 100, 600 dpi). W ramach funkcji dostępnych w tym modelu możemy również korzystać z rozbudowanej kopiarki. Za jej pomocą kopiujemy dokumenty oraz zdjęcia z i bez marginesów, jak również możemy kopiować dwustronnie, oraz korzystać z możliwości kopiowania kilku dokumentów na jednej stronie. Menu kopiarki umożliwia oczywiście skalowanie dokumentów w zakresie 25%- 400%.
Podsumowanie
Wielofunkcyjny kombajn, który pozwala użytkownikom domowym korzystać z wielu zaawansowanych funkcji. Zaletą modelu jest integracja z siecią bezprzewodową i możliwość wydruków z urządzeń mobilnych oraz skanowania z i do chmury. Na plus zaliczyć trzeba również funkcję automatycznego druku dwustronnego, która nie tylko oszczędza czas, ale również obniża koszty eksploatacji. Tym, co jednak najbardziej cieszy jest efekt, czyli znakomitej jakości wydruki, z których znany jest Canon. I za to można pokochać PIXMA MG6850.

PLUSY

MINUSY
  • niskie koszty eksploatacji
  • wysoka jakość wydruków
  • automatyczny druk dwustronny
  • WiFi
  • drukowanie z kart pamięci
  • brak skanowania do e-maila

Wpisy powiązane:

- Canon Pixma MG-7750 - Drukuj fotografie wysokiej jakości

- Canon Pixma Pro-10 - Domowe Laboratorium Fotograficzne

- Canon Pixma MG-5650: Specjalista od druku fotografii.

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium