Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!

Wieczne Nano-kartridże oferowane w sklepie Atramentówka to samosterujące wieczne kartridże nowej generacji. Przy ich projektowaniu wykorzystano doświadczenia płynące z produkcji poprzednich wersji wiecznych kartridży. Odniesienie to pozwoliło na wyeliminowanie niedociągnięć i zaproponowanie użytkownikom drukarek atramentowych produktu spełniającego najwyższe wymagania, obniżającego koszty druku oraz pozwalającego na samodzielne ich napełnianie. Producenci nano-kartridży zadbali o to, by miały one mocniejszą obudowę, funkcjonalniejsze zawory oraz wypełniacz w kartridżach bezzaworowych.

Mocne akcenty położono także na niezawodność elektroniki. Przysłużyły się temu nowoczesne, automatycznie resetowane chipy ApexMic. Zadbano także o dodatkowe udogodnienia, wpływające na komfort użytkowania nano-kartridży. Są nimi praktyczne zatrzaski oraz zoptymalizowany system filtrowania, dzięki któremu drukowanie obrywa się prawidłowo bez względu na warunki zewnętrzne – nano-kartridżom nie jest straszny nawet kurz.

Główną zaletą tego produktu, dzięki której wybierany jest przez coraz szersze grono naszych klientów, jest zapewnienie nano (minimalnej) wartości kosztu wydruków o najwyższej jakości. W naszym sklepie znajdziesz nano-kartridże do drukarek Brother, Canon, Epson oraz HP. Do napełniania wiecznych nano-kartridży polecamy stosować tylko markowe tusze do napełniania z naszej oferty (InkTec, Barva i Static Control), które są fasowane fabrycznie (w oryginalnych buteleczkach), posiadające datę produkcji oraz termin ważności.

Do niektórych serii drukarek atramentowych wieczne nano-kartridże nie okazały się najlepszym rozwiązaniem, dlatego do tych drukarek ciągle polecamy zwykłe wieczne kartridże. Jeśli nie znalazłeś nano-kartridży do swojej drukarki w naszym sklepie, może to oznaczać, że właśnie w twojej drukarce najlepiej sprawdzają się zwykłe wieczne kartridże.

Zajrzyj na nasz blog i dowiedz się więcej o działaniu wiecznych i nan-kartridży - polecamy artykuły:

Nano-Kartridże do Epson T2621/T2631-T2634 - komplet Nano-Kartridże do Epson T2621/T2631-T2634 - komplet
Producent: do Epson
Cena: 89,90 zł (netto: 73,09 zł )
szt.
zobacz więcej
Wieczne (Nano) Kartridże do Canon PGI570/CLI571 - komplet 5 szt. Wieczne (Nano) Kartridże do Canon PGI570/CLI571 - komplet 5 szt.
Producent: do Canon
Cena: 205,00 zł (netto: 166,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Wieczne Nano Kartridże do Epson WF T2711-T2714 - komplet 4 szt. Wieczne Nano Kartridże do Epson WF T2711-T2714 - komplet 4 szt.
Producent: do Epson
Cena: 105,50 zł (netto: 85,77 zł )
szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium