O nas

Kim jesteśmy Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem pasjonatów nowoczesnych technologii oraz fotografii. Doświadczenie w druku atramentowym każdy z nas zdobywał na własny sposób. Jeden – drukując zrobione przez siebie zdjęcia, drugi – pracując w międzynarodowej korporacji, trzeci zaś – szukając oszczędności. Do posiadanej wiedzy w tym zakresie dochodziliśmy różnymi drogami, lecz wszyscy podzielamy przekonanie, że druk atramentowy jest obecnie najbardziej optymalnym rozwiązaniem pod względem jakości oraz oszczędności. Sklep atramentowka.com jest logiczną kontynuacją bloga atramentowka.pl, który założyliśmy w celu "promowania" druku atramentowego oraz przybliżania naszym czytelnikom tego tematu.

 

Co sprzedajemy Co sprzedajemy?

Jak wskazuje nazwa, asortyment sklepu "Atrametnówka" docelowo obejmie wszystko co może dotyczyć druku atramentowego, zaczynając od drukarek oraz materiałów eksploatacyjnych, na wysoko technologicznych urządzeniach kompatybilnych kończąc. Obecnie oferta bazowa sklepu www.atramentowka.com powstaje w oparciu o urządzenia sprzyjające wzrostowi oszczędności w druku atramentowym (systemy CISS, wieczne kartridże) oraz kompatybilne materiały eksploatacyjne. W najbliższej przyszłości oferta zostanie poszerzona o wysokotechnologiczne tusze do drukarek (w tym specjalistyczne) od wiodących światowych producentów. Docelowo planujemy zaoferować naszym Klientom także możliwość zakupu najnowocześniejszego sprzętu drukującego.

 

Nasze wartości Jakie są nasze wartości?

W swojej działalności stawiamy na dwa czynniki: jakość i pewność. Pragniemy, żeby wszystkim naszym produktom towarzyszyły cechy wysokiej jakości i funkcjonalności, a sklep “Atramentówka” miał renomę niezawodnego dostawcy. Aby osiągnąć ten cel, dbamy o staranny dobór źródeł pochodzenia naszych towarów na całym świecie. Wszystkie nasze towary pochodzą od producentów, którzy mają doskonałe opnie nie tylko na rynku polskim, lecz także za granicą. Dokładamy wszelkich starań, aby  produkty, które sprzedajemy były kompletne oraz gotowe do użytku bez żadnego wysiłku ze strony Użytkownika, a ze względu na swoją jakość, miały wydłużony okres gwarancyjny. Jesteśmy sklepem internetowym, w którym można otrzymać fachową poradę i z którym zawsze można nawiązać bezpośredni kontakt.

 

Nasze ceny Czy jesteśmy najtańsi w Internecie?

Niektóre spośród naszych towarów są tańsze od oferowanych przez innych sprzedawców a nierzadko, na polskim rynku, są one dostępne tylko u nas. Jednak naszym celem nie jest bycie najtańszym sklepem na Allegro czy Ceneo. Tworzymy biznes w oparciu o pasję, którą chcemy “zarażać” ludzi. Wobec tego, naszym głównym celem jest duża wartość, którą dostarczamy w naszych produktach. Nigdy nie oszczędzamy na jakości tego, co sprzedajemy oraz na zaspokojeniu potrzeb naszych Klientów. Sprawia to, że nasze produkty lepiej od innych spełniają swoje funkcje, a nasza wiedza fachowa wspiera Klientów wszędzie tam, gdzie potrzebują pomocy. Cieszymy się kiedy dodatkowo udaje się nam to zrobić taniej niż u konkurencji.

 

Strony na których możesz znależć więcej informacji o "Atramentówka"

Directory World
Printer Consumables Directory

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wersje językowe
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl