Tusze Barva do drukarki Epson L120 z fabrycznym CISS - 4x90g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 69,00 zł 69.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: VM
Kod produktu: T6641-T6644-L120-Barva-Set
Pin It

Opis

Po kilku latach testów i badań laboratoryjnych, ukraińska firma VM wprowadza do oferty tusze zamienne Barva do drukarki z fabrycznym systemem CISS - Epson L120.

Dlaczego warto zainwestować z zamienne tusze Barva do Epson L120?

Tusze Barva do Epson L120 to wysokojakościowy produkt opracowany przez chemików w celu uzyskania najwyższej jakości oraz trwałości wydruków. Ideą przewodnią opracowania tuszy zamiennych do drukarki z fabrycznym CISS jest obniżenie kosztów druku bez pogorszenia jakości. Tusze Barva do Epson L120 kosztują 75% taniej niż oryginalne tusze i maja o 25% większą pojemność.

Z Barva można wydrukować więcej i taniej bez szkody dla jakości

Jakie są główne atuty tuszy Barva do drukarek Epson L120?

  • Lepsze odwzorowanie barw i trwałość kolorów
  • Czyste ręce dzięki wygodnym buteleczkom, wyposażonym w konewki
  • Produkt pochodzenia Ukraińskiego, którego cena przyjemni zaskakuje
  • Tusze Barva można stosować nie tylko po oryginalnych atramentach lecz i po zamiennikach

Jak napełniać tuszami Barva  fabryczne CISS w Epson L120 i co z kodami?

Oprogramowanie drukarki przewiduje, że po otrzymaniu komunikatu o wyczerpaniu się oryginalnego tuszu użytkownik odczyta z etykiety nowej buteleczki 13-cyfrowy ID-kod. Przy tym realny poziom tuszu może znacząco odbiegać od tego, który sterownik pokazuje na ekranie. Dzieje się tak dlatego, że nie ma żadnego czujnika monitorującego poziom tuszu. Poziom, który widzimy na ekranie jest uśrednioną wartością obliczaną przez sterownik na podstawie informacji o ilości wydrukowanych kartek, ich wypełnieniu, ilości kropek i t. d. Taka metoda daje jedynie przybliżony wynik.

ID-kod umieszczony na buteleczce oryginalnego tuszu służy do wyzerowania wskaźnika poziomu i jest sygnałem dla sterownika, że pojemnik został uzupełniony. W naszym przypadku można zignorować prośbę o wprowadzenie kodu, klikając „Dalej”. Uzupełnienie odbędzie się i bez wprowadzania kodu. Natrętny komunikat o wyczerpaniu się tuszu można wyłączyć w zakładce „Kontrolowane parametry” sterowników drukarki.

Ważne: Nie należy aktualizować oprogramowania drukarki przez Internet nawet jeśli drukarka uporczywie próbuje uzyskać zgodę na aktualizację. Aktualizacja sterowników najczęściej w żaden sposób nie poprawia jakości druku lecz może powodować problemy z kodami

 

Dane techniczne

Pojemność 4x90 ml
Kolor C, M, Y, BK
Typ tuszu Barwnikowe
Marka Barva

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
cookiePopupCheck();
Sklep internetowy Shoper.pl