Opcje przeglądania

Wieczne kartridże do drukarek atramentowych z serii Epson Stylus Photo są rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić na kosztach druku, a także daje możliwość stosowania w drukarkach Epson alternatywnych typów tuszy. Wszystkie kartridże są wyposażone w automatycznie resetowalne chipy, dzięki czemu urządzenia Epson Stylus Photo rozpoznają je  jako „nowe” przy każdym umieszczeniu ich w drukarce. To sprawia, że można je wykorzystywać nieograniczoną ilość razy. Napełnianie nie jest problematyczne, a o tym, jak przeprowadzić samodzielnie cały proces można dowiedzieć się, czytają wpis blogowy Jak napełnić tusz do drukarki – poradnik krok po kroku.

W ten sposób praca urządzenia zostaje zoptymalizowana bez wpływu na jakość wydruków. Dzięki temu, że kartridże są kompatybilne z drukarkami Stylus-Photo, otrzymujemy wysokiej wartości obrazy o odpowiednim nasyceniu barw, co w połączeniu z właściwie dobranym papierem do drukarek gwarantuje profesjonalne efekty drukowania.


By poznać zalety tego rozwiązania, zapraszamy na nasz blog do lektury artykułu Wieczne kartridże do drukarek – jak to działa?

do góry
Pokaż pełną wersję strony
cookiePopupCheck();
Sklep internetowy Shoper.pl