Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Chmura tagów
System I-Block do drukarek biurowych Canon i HP - rewolucja w świecie druku atramentowego 0
System I-Block do drukarek biurowych Canon i HP - rewolucja w świecie druku atramentowego

Technologia druku atramentowego rozwija się z każdym dniem. Na rynku pojawiają się nowe zaawansowane urządzenia, pozwalające obniżyć koszt posiadania drukarki, a zarazem minimalizować wydatki przy uzyskaniu pełnowartościowego druku kolorowego. Żyjemy w czasach odkrycia pełnego potencjału druku atramentowego i nasz nowy produkt jest tego przykładem. W niniejszej publikacji przedstawiamy Państwu nasz nowy produkt - SYSTEM I-BLOCKdedykowany dla użytkowników biznesowych, którzy intensywnie używają sprzętu drukującego oraz chcą osiągnąć najwyższą wydajność drukarki atramentowej minimalnym kosztem.

System I-Block - co to jest?

System I-Block dedykowany do biurowych drukarek (przede wszystkim Canon i HP) pozwala zastąpić zaawansowane urządzenie laserowe lub kopiarkę tańszym i wydajniejszym urządzeniem atramentowym, co daje możliwość nie tylko zmniejszyć wydatki na eksploatację, lecz także obniżyć Całkowity Koszt Posiadania (TCO) drukarki nawet o 95%I-Block integruje się bezpośrednio z drukarką i składa się z kilku podstawowych części:

  • moduł na kasety atramentowe - wytrzymała metalowa skrzynka na tusze wyglądająca jak fabryczna część drukarki;
  • łatwe w obsłudze kasety atramentowe uzupełniane wymiennymi woreczkami z tuszem (pojemność woreczków - 250 ml każdy);
  • wężyki wyposażone w zaawansowany system ciśnieniowy, dzięki któremu tusze z kaset atramentowych są podawane bezpośrednio do wkładów tuszowych drukarki;
  • czujniki poziomu atramentu, które informują użytkownika o kończącym się tuszu w konkretnej kasecie.

System I-Block do drukarek Canon Maxify PGI-1500/2500 oraz HP OfficeJet Pro 953

I-Block do Canon

Zastosowanie drukarek z systemem I-Block w poszczególnych branżach:

  • Szkoły i placówki oświatowe, drukujące na co dzień dużą ilość dokumentów księgowych, materiałów do prowadzenia zajęć i oceny osiągnięć uczniów/studentów.
  • Biura oraz firmy handlowo-usługowe (małe, średnie oraz duże firmy handlowe, sklepy internetowe i stacjonarne, biura księgowo-rachunkowe, biura projektowe, agencje reklamowe, kancelarie prawne, firmy ubezpieczeniowe, firmy multimedialne, zakłady gastronomiczne (bary i restauracje), nieruchomości, transport i logistyka): posiadanie małej drukarki atramentowej na wkładach jednorazowych jest nieproduktywne, a kolorowej kserokopiarki laserowej drogie w utrzymaniu i obsłudze. Często środki przeznaczane na eksploatację maszyn laserowych są wydawane nieefektywnie, a koszty serwisowania, obsługi oraz materiałów eksploatacyjnych są zawyżone i przekraczają rzeczywiste zapotrzebowanie firmy.
  • [product id="6712, 6649, 6589"]
  • Drukarnie i wydawnictwa, chcące oferować konkurencyjne ceny na małe i średnie zamówienia, dla realizacji których uruchamianie maszyny offsetowej jest stratne. Kilka drukarek biznesowych Canon Maxify wyposażonych w system I-Block pozwolą drukarni skutecznie i tanio realizować niewielkie zamówienia, rozszerzyć ofertę na małych i średnich klientów oraz zwiększyć zyski.
  • Leasing/dzierżawa drukarek: dzierżawa kserokopiarki lub kolorowej drukarki laserowej to spory wydatek, zwłaszcza dla firm małych oraz nowych. Ponadto, niektóre przedsiębiorstwa koniecznie potrzebują urządzenia atramentowego żeby drukować precyzyjne plany, wykresy, dokumenty do archiwizacji itd. Oferowanie urządzeń wielofunkcyjnych z systemem I-Block pozwoli firmom zajmującym się dzierżawą drukarek poważnie rozszerzyć swoją działalność na małe i średnie firmy, a małym i średnim firmom - płacić mniejsze czynszy za dzierżawę drukarki.

System I-Block Pro do drukarek HP PageWide 973:

I-Block do HP Pagewide 973

Jak widzimy, system I-Block do atramentowych drukarek biurowych jest rewolucyjnym rozwiązaniem, które można zastosować w różnych branżach. Niezależnie od zakresu działalności przedsiębiorstwa, system I-Block nie tylko pomoże obniżyć koszt posiadania drukarki, lecz również pozwoli na nowo spojrzeć na zastosowanie technologii druku atramentowego w biznesie, co przyczyni się do lepszej jakości drukowanych materiałów, ich dłuższego przechowywania, a przede wszystkim ceny!

Zamówić system I-Block można wraz z drukarką w sklepie atramentowka.com albo przesłać do nas urządzenie na instalację.

[product id="6589, 6649, 6712"]

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium