Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Chmura tagów
Produkty wybrane dla Ciebie
Toner Tank w drukarkach HP Neverstop Laser - próba rewolucji w druku laserowym 1
Toner Tank i drukarki HP Neverstop Laser – próba rewolucji w druku laserowym

30 maja 2019 roku, niekwestionowany lider wśród producentów drukarek laserowych, firma Hewlett Packard (HP), anonsowała nową serię drukarek HP Neverstop Laser. Innowacyjne i rewolucyjne rozwiązanie, które będzie dostępne w tych modelach – to Toner Tank. Dzięki tej innowacji użytkownicy drukarek laserowych już nie muszą kupować wkładów z tonerem, tylko będą ładować proszek tonera bezpośrednio wkładu drukarki za pomocą urządzenia o nazwie "Reload Kit".

czytaj całość »
System I-Block do drukarek biurowych Canon i HP - rewolucja w świecie druku atramentowego 0
System I-Block do drukarek biurowych Canon i HP - rewolucja w świecie druku atramentowego

System I-Block to innowacyjny produkt, stworzony z myślą o użytkownikach biznesowych, którzy intensywnie używają sprzętu drukującego oraz chcą osiągnąć najwyższą wydajność drukarki atramentowej minimalnym kosztem. Technologia I-Block to rewolucja w świecie druku atramentowego, pozwalająca zastąpić zaawansowane urządzenie laserowe lub kopiarkę tańszym i wydajniejszym urządzeniem atramentowym. Daje to możliwość nie tylko zmniejszyć wydatki na eksploatację, lecz także obniżyć Całkowity Koszt Posiadania (TCO) drukarki nawet o 95%.

czytaj całość »
Krótki opis atramentu InkTec - na przykładzie tuszów do Epson Expression Home 0
Krótki opis atramentu InkTec - na przykładzie tuszów do Epson Expression Home

Rynek tuszów do drukarek atramentowych jest nasycony różnego rodzaju ofertami, które na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo. Zawsze jednak warto przejrzeć się dokładniej oferowanym produktom żeby wybrać lepszą ofertę. W tym artykule na przykładzie atramentów InkTec do drukarek Epson Expression Home spróbujemy ocenić tusze tej marki i opisać ich zalety.

czytaj całość »
Atramentówka odbyła wizytę w siedzibie spółki "VM" - właściciela marek "Barva" i "Patron" 0
Atramentówka odbyła wizytę w siedzibie spółki "VM" - właściciela marek "Barva" i "Patron"

W rozwoju firmy sprzedażowej najważniejszymi cechami są długofalowa współpraca i dobre relacje z dostawcami. Dlatego 17-18 lipca 2017 roku przedstawiciele „Atramentówki” odbyli wizytę w siedzibie firmy „VM”, właściciela TM Barva oraz TM Patron. Już od trzech lat jesteśmy dystrybutorami produktów marek Barva i Patron w Polsce oraz zawsze chcieliśmy dokładniej poznać proces tworzenia artykułów, które oferujemy naszym klientom. W tym celu spędziliśmy w Kijowie dwa wspaniałe dni i w niniejszym artykule przedstawiamy Państwu krótkie streszczenie naszej wizyty.

czytaj całość »
Atramentówka wzięła udział w Konferencji Recycler Live Europe 2017 0
Atramentówka wzięła udział w Konferencji Recycler Live Europe 2017

Atramentówka nieustannie się rozwija aby dostarczyć Państwu najnowsze rozwiązana do druku domowo-biurowego. W tym celu 29-30 czerwca wzięliśmy udział w Konferencji Recycler Live Europe 2017, która odbyła się w Warszawie w DoubleTree Hilton Hotel. Organizatorem tego corocznego spotkania było wydawnictwo branżowe The Recycler - magazyn handlowy dotyczący regeneracji tonerów i atramentów. Event odbył się pod patronatem wiodących firm produkcyjno-handlowych takich jak Static Control, ApexMic, Biuromax oraz in. Tegoroczna konferencja Recycler Live Europe była poświęcona aktualnym wyzwaniom w branży sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych i laserowych.

czytaj całość »
Nowa linia drukarek Canon Pixma - nawet o 40% bardziej kompaktowe od poprzedników 0
Nowa linia drukarek Canon Pixma - nawet o 40% bardziej kompaktowe od poprzedników

Jeszcze we wrześniu 2016 r. Canon powiększył swoją ofertę nową linią drukujących urządzeń atramentowych Pixma. Nowa linia składa się z czterech urządzeń (Canon Pixma TS5050, TS6050, TS8050 i TS9050), które stopniem zaawansowania trafiają zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. W miarę tego, że drukarki nowej serii już pojawiły się w ofercie polskich sklepów internetowych, w niniejszej publikacji chcemy przedstawić krótką analizę tych modeli.

czytaj całość »
Nieczyste zagranie HP? Rzesze wściekłych użytkowników zalewają skargami helpdesk HP 1
Nieczyste zagranie HP? Rzesze wściekłych użytkowników zalewają skargami helpdesk HP

Urządzenia HP wyświetlają komunikat jakoby nieoryginalne tusze zostały uszkodzone. Komunikat ten wyświetlany zgodnie z zaprogramowaną datą. Pełen komunikat brzmi – „Problem z kartridżem. Brak kasety lub uszkodzony kartridż. Wymień pojemnik z tuszem, aby kontynuować drukowanie”. Komunikat ten wystąpił u setek tysięcy użytkowników 13 września 2016 roku. Wszystko wskazuje na to, że błąd to część aktualizacji. Od tej pory użytkownicy mogą być zmuszeni korzystać z oryginalnych kaset.

czytaj całość »
Używane drukarki zagrażają bezpieczeństwu danych osobowych 0
Używane drukarki zagrażają bezpieczeństwu danych osobowych

Producenci drukarek w żaden sposób nie informują o potencjalnym zagrożeniu przejęcia przez osoby trzecie ważnych plików. Ich zdaniem zmiany numeru IP lub wybór nowych dostawców sieci to powszechne zjawisko, któremu nie sposób zaradzić. Ponadto drukarki jako urządzenia podpięte cały czas do Internetu, powinny posiadać oprogramowanie przeznaczone do ochrony prywatności. Zdaniem ekspertów Consumer Reports prosta aplikacja nadzorująca zmiany w sieci zmarginalizowałaby ryzyko wypłynięcia poufnych danych.

czytaj całość »
Technologia druku na stali – nowe odkrycie Dongkuk Steel Mill 0
Technologia druku na stali – nowe odkrycie Dongkuk Steel Mill

30 sierpnia zarząd firmy przedstawił światu nowatorską technologię, która jest efektem trzyletnich badań koreańskich ekspertów. Naukowcy opracowali specjalny rozpuszczalny atrament oraz urządzenie drukujące. Nowoopracowana technologia nanosi na arkusz kolorową powłokę, poprzez zmieszanie od czterech do siedmiu barw. Schemat działania jest taki sam jak w klasycznej drukarce podłączonej do komputera.

czytaj całość »
Navigator – klasa premium wśród papierów 0
Navigator – klasa premium wśród papierów

Navigator to marka rozpoznawalnego na całym świecie papieru klasy premium. Za sprawą innowacyjnej technologii produkcji, a także obszernemu portfolio, produkty marki Navigator skierowane są do użytkowników biurowych oraz przemysłowych. Papier premium pozwala na perfekcyjną jakość druku, większą oszczędność tuszu, żywsze kolory wraz z głębszą czernią.

czytaj całość »
Wydrukuj swój własny hologram przy pomocy drukarki atramentowej 0
Wydrukuj swój własny hologram przy pomocy drukarki atramentowej

Niezależnie od wybranego sposobu produkcja hologramów stanowi kosztowne i czasochłonne przedsięwzięcie. Rosyjscy naukowcy zrzeszeni przez Uniwersytet ITMO w Sankt Petersburgu opracowali nowatorską metodę drukowania hologramów. Technologia ta prowadzi do znacznie tańszego i szybszego wytwarzania hologramów tęczowych, które spotkamy we wspomnianych powyżej banknotach czy dokumentach.

czytaj całość »
Technologia HP PageWide – co należy o niej wiedzieć? 1
Technologia HP PageWide – co należy o niej wiedzieć?

Technologia HP PageWide łączy w sobie bezkonkurencyjną prędkość druku z najwyższą jakością drukowania. W większości przypadków szybkie drukowanie wiązało się z gorszą jakością. Z kolei szybki wydruk gwarantował gorszą jakość. W końcu na dobre rzeczy zawsze oczekujemy najdłużej. Firma HP postanowiła zerwać z powyższymi zależnościami i wprowadzić nowatorskie rozwiązanie w sposobie druku.

czytaj całość »
Nowe rozwiązania Memjet – konferencja FachPack 2016 0
Nowe rozwiązania Memjet – konferencja FachPack 2016

Firma Memjet jest specjalistą w dziedzinie produkcji głowic drukujących. Zarząd stawia na nieszablonowe rozwiązania, dzięki czemu marka zyskała popularność na całym świeci. Memjet szumnie zapowiedział, że podczas tegorocznej konferencji FachPack 2016 organizowanej w Norymberdze, przedstawi nowe rozwiązania własnego autorstwa oraz partnerów w dziedzinie druku opakowań. Konferencja jest w pełni poświęcona produkcji etykiet, opakowań, logistyce oraz działań związanych z szeroko pojętym transportem.

czytaj całość »
Xerox Direct to Object Inkjet Printer - Drukuj na czym tylko chcesz 0
Xerox Direct to Object Inkjet Printer - Drukuj na czym tylko chcesz

Xerox zainteresowany niestandardowymi rozwiązaniami w branży drukarskiej, a także gwałtownie rozwijającym się drukiem 3D wypuścił na rynek drukarkę inną niż wszystkie. Nowe urządzenie umożliwia drukowanie na innych nośnikach niż papier, folia lub płyty CD. Wielogabarytowa maszyna, dzięki specjalnym rozwiązaniom pokryje niemalże każdy obiekt wskazanym przez użytkownika nadrukiem. Tyle teorii, jak urządzenie prezentuje się w praktyce?

czytaj całość »
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium