Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Chmura tagów
Produkty wybrane dla Ciebie
HP Color LaserJet CP5225 – Odpowiednia drukarka dla architekta? 0
HP Color LaserJet CP5225 – Odpowiednia drukarka dla architekta?

Dużą część naszych klientów stanowią biura projektowe oraz zawodowi architekci. Dlatego, kwestia wyboru drukarki do biura projektowego jest poruszana w naszej firmie prawie codziennie. Tak samo często pada pytanie o tym czy drukarka HP Color LaserJet CP5225 byłaby odpowiednią do stosowania w biurze projektowym. Z tego powodu postanowiliśmy przygotować artykuł, który zaprezentuje doświadczenia naszych klientów z tym modelem.

czytaj całość »
Jak wybrać drukarkę do biura? - Licząc jej całkowity koszt posiadania! 0
Jak wybrać drukarkę do biura? - Licząc jej całkowity koszt posiadania!

Podczas wyboru nowej drukarki, większość właścicieli firm myślą tylko o wstępnych kosztach zakupu nowej drukarki i jej funkcjonalności. Nikt z nich, podejmując decyzję o zakupie nie ogląda się w przeszłość, żeby spojrzeć na problem z szerszej perspektywy. A tym czasem,  całkowity koszt posiadana sprzętu i jego porównanie do obecnych kosztów druku w firmie - to jest najważniejszy aspekt, który ma interesować osobę decyzyjną w pierwszej kolejności.

czytaj całość »
System stałego zasilania CISS czy wieczne kartridże: co wybrać? 0
System stałego zasilania CISS czy wieczne kartridże: co wybrać?

Często otrzymujemy pytania od użytkowników drukarek atramentowych - co wybrać: system stałego zasilania czy wieczne kartridże? Te podobne według swoich funkcji materiały eksploatacyjne, oparte o technologię chipów resetujących, muszą jednak spełniać zupełnie różne cele. W tym artykule postaramy się wyjaśnić, kiedy należy wybrać wieczne kartridże, a kiedy system CISS.

czytaj całość »
System stałego zasilania CISS - co to jest? 0
System CISS - co to jest?

System stałego zasilania atramentem CISS (z ang. CISS – Continuous Ink Supply System) jest dziełem sztuki w dziedzinie technologii druku atramentowego. Urządzenie zastępuje oryginalne kartridże i służy do podawania atramentu do głowicy drukarki atramentowej z zewnętrznych i doładowywanych pojemników-donorów. W tym wpisie opiszemy jak działa to urządzenie dlaczego jest warte polecenia.

czytaj całość »
Drukarka laserowa Brother HL-L2312D: Koszty eksploatacji 1
Drukarka laserowa Brother HL-L2312D: Koszty eksploatacji

W dzisiejszym wpisie spróbujemy oszacować jakie są rzeczywiste koszty eksploatacji jednej z najbardziej popularnych na dzień dzisiejszych drukarek laserowych – Brother HL-L2312D. Z tym celu posłużymy się modelem wyliczenia TFO sprzętu w firmie. Innymi słowy, przeprowadzimy kalkulację całkowitego kosztu posiadania drukarki.

czytaj całość »
Solidny toner do drukarki laserowej Brother, Samsung, HP - co je wyróżnia i dlaczego sprawiają się w praktyce? 0
Solidny toner do drukarki laserowej Brother, Samsung, HP - co je wyróżnia i dlaczego sprawiają się w praktyce?

Metoda przyciągania cząstek barwnika do naświetlonej powierzchni powstała ponad 70 lat temu i ten pierwowzór drukowania laserowego z użyciem tonera do dziś nieustannie się rozwija. Współczesny toner do drukarki laserowej sygnowany konkretną znaną marką (HP, Brother, Samsung lub inną) cenioną przez użytkowników, daje znacznie więcej możliwości niż sproszkowane w ubiegłym stuleciu skrzydełka ćmy. Natomiast ciągle pozostają pytania, jak wybrać właściwy produkt celem zachowania wysokiej jakości parametrów drukowania i jakości. W niniejszym artykule omówimy właśnie tę kwestię - co wyróżnia solidne materiały drukujące do drukarek laserowych od innych produktów na rynku.

czytaj całość »
NA CZYM NIE WARTO OSZCZĘDZAĆ, KUPUJĄC NIEDROGĄ DRUKARKĘ LASEROWĄ? 0
NA CZYM NIE WARTO OSZCZĘDZAĆ, KUPUJĄC NIEDROGĄ DRUKARKĘ LASEROWĄ?

W niniejszym artykule spróbujemy rozważyć na czym nie warto oszczędzać, kupując niedrogą drukarkę laserową. Plusem obecnego asortymentu drukarek jest fakt, że ze względu na konkurencyjność branży, producenci coraz więcej korzyści proponują w standardzie. Bez obaw można zatem odwiedzić punkt sprzedaży, albo zamówić online, podobnie jak chociażby w sklepie atramentowka.com, aby wybrany model zagościł w naszym domu lub w miejscu pracy.

czytaj całość »
Krótki opis atramentu InkTec - na przykładzie tuszów do Epson Expression Home 0
Krótki opis atramentu InkTec - na przykładzie tuszów do Epson Expression Home

Rynek tuszów do drukarek atramentowych jest nasycony różnego rodzaju ofertami, które na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo. Zawsze jednak warto przejrzeć się dokładniej oferowanym produktom żeby wybrać lepszą ofertę. W tym artykule na przykładzie atramentów InkTec do drukarek Epson Expression Home spróbujemy ocenić tusze tej marki i opisać ich zalety.

czytaj całość »
Tusze zamienniki – najczęstsze opinie 0
Tusze zamienniki – najczęstsze opinie

Niemal każdy użytkownik drukarki staje w końcu przed dylematem: kupić tusz oryginalny czy jego tańszy zamiennik? Jest to związane z tym, że stosunkowo niskie ceny drukarek zachęcają klientów do ich zakupu, ale późniejsze koszty materiałów eksploatacyjnych mogą już nieprzyjemnie zaskoczyć. Wynika to z polityki producentów urządzeń drukujących, którym oczywiście zależy na wysokiej sprzedaży sprzętu, dlatego tak obniżają jego cenę. Tę „promocję” próbują sobie zrekompensować ustanawiając wysokie ceny oryginalnych tuszy do drukarek, gdyż jak wiadomo, każdy, kto korzysta z tego sprzętu prędzej czy później będzie musiał zakupić odpowiedni materiał eksploatacyjny. I to jest właśnie moment, kiedy zagłębiamy się w internet i zaczynamy szukać wszelkich opinii na temat tuszów zamienników, które są dostępne na rynku.

czytaj całość »
Wybór drukarki atramentowej w oparciu o koszty jej eksploatacji 0
Wybór drukarki atramentowej w oparciu o koszty jej eksploatacji

Obecnie, prawie każdy posiadacz komputera decyduje się też na zakup drukarki, gdyż urządzenia te stały się stosunkowo tanie i łatwo dostępne. Producenci drukarek atramentowych, zaczęli do ich sprzedaży wykorzystywać pewne chwyty marketingowe polegające na znacznym obniżeniu ceny tych urządzeń, co skutecznie zachęca klientów do ich zakupu. Cała tajemnica takiej strategii polega na tym, że drukarka to sprzęt wymagający ciągłego inwestowania, czyli dokupowania tuszy, dzięki którym możliwe jest drukowanie. W niniejszym artykule postaramy się przedstawić, jak nie trafić na chwyt marketingowy, a jednocześnie zakupić dobry sprzęt, eksploatacja którego nie będzie zbytnim obciążeniem dla naszego portfelu.

czytaj całość »
Oryginalny tusz do drukarki czy zamiennik? 0
Oryginalny tusz do drukarki czy zamiennik?

Pytanie to towarzyszy każdemu użytkownikowi drukarki atramentowej, który staje przed koniecznością wymiany kartridża. Zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie ma swoich zaciekłych zwolenników oraz przeciwników. Spór toczy się na płaszczyźnie finansowej, jak i jakościowej. Ale czy rzeczywiście te różnice są aż tak duże?

czytaj całość »
Jak napełnić wieczne kartridże do drukarki atramentowej – poradnik krok po kroku 1
Jak napełnić wieczne kartridże do drukarki atramentowej – poradnik krok po kroku

Samodzielne napełnianie wiecznych kartridży jest bardzo łatwe i proste. Aplikowanie tuszów nie jest czynnością skomplikowaną, a zapewnia wysoką opłacalność w eksploatacji sprzętu i obniżenie kosztów posiadania drukarki. Poniżej znajdą Państwo konkretne wskazówki, które pozwolą krok po kroku wykonać napełnienie wiecznych kartridży, nawet bez specjalnej instrukcji do tego. Nasze porady przydadzą się również osobom wykonującym samodzielną regenerację tuszy jednorazowych.

czytaj całość »
Samodzielne rozwiązywanie utrudnień z systemem CISS 0
Samodzielne rozwiązywanie utrudnień z systemem CISS

Nasze doświadczenie, wypracowane przez lata pokazuje, że 90% utrudnień związanych z obsługą systemu stałego zasilania CISS użytkownik z łatwością może rozwiązać samodzielnie w warunkach domowych. W tym artykule są przedstawione wskazówki, jak samodzielnie rozwiązać podstawowe utrudnienia, które mogą spotkać nas przy stosowaniu CISS.

czytaj całość »
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium