Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Chmura tagów
Produkty wybrane dla Ciebie
Czym jest aktualizacja firmware drukarki? 0
Czym jest aktualizacja firmware drukarki?

Firmware drukarki jest oprogramowaniem umieszczanym w urządzeniach drukujących, które pomaga uruchamiać i sterować funkcjami tego urządzenia. Sterowanie, monitorowanie oraz wymiana informacją z urządzeniem elektronicznym odbywa się właściwie przez firmware.

Za pomocą podłączenia urządzenia do komputera większość typów firmware’ów można zaktualizować.  Producenci drukarek często korzystają z możliwości aktualizacji firmware w celu naprawienia błędów  lub polepszenia funkcjonalności drukarki. 

czytaj całość »
HP Color LaserJet CP5225 – Odpowiednia drukarka dla architekta? 0
HP Color LaserJet CP5225 – Odpowiednia drukarka dla architekta?

Dużą część naszych klientów stanowią biura projektowe oraz zawodowi architekci. Dlatego, kwestia wyboru drukarki do biura projektowego jest poruszana w naszej firmie prawie codziennie. Tak samo często pada pytanie o tym czy drukarka HP Color LaserJet CP5225 byłaby odpowiednią do stosowania w biurze projektowym. Z tego powodu postanowiliśmy przygotować artykuł, który zaprezentuje doświadczenia naszych klientów z tym modelem.

czytaj całość »
Toner Tank w drukarkach HP Neverstop Laser - próba rewolucji w druku laserowym 1
Toner Tank i drukarki HP Neverstop Laser – próba rewolucji w druku laserowym

30 maja 2019 roku, niekwestionowany lider wśród producentów drukarek laserowych, firma Hewlett Packard (HP), anonsowała nową serię drukarek HP Neverstop Laser. Innowacyjne i rewolucyjne rozwiązanie, które będzie dostępne w tych modelach – to Toner Tank. Dzięki tej innowacji użytkownicy drukarek laserowych już nie muszą kupować wkładów z tonerem, tylko będą ładować proszek tonera bezpośrednio wkładu drukarki za pomocą urządzenia o nazwie "Reload Kit".

czytaj całość »
Historia wynalezienia systemu stałego zasilania CISS 0
Historia wynalezienia systemu stałego zasilania CISS

Próby obniżenia kosztów druku towarzyszą drukarce atramentowej od momentu jej pierwszego wkroczenia na rynek masowy w 1988 roku. Jedna z takich prób zaowocowała wynalezieniem systemu stałego zasilania atramentem CISS, zastosowanie którego jest bardzo rozpowszechnione w obecnym czasie. W niniejszym wpisie opowiemy o niedługiej, lecz fascynującej historii powstania systemu CISS i jego perspektywach na przyszłość.

czytaj całość »
NA CZYM NIE WARTO OSZCZĘDZAĆ, KUPUJĄC NIEDROGĄ DRUKARKĘ LASEROWĄ? 0
NA CZYM NIE WARTO OSZCZĘDZAĆ, KUPUJĄC NIEDROGĄ DRUKARKĘ LASEROWĄ?

W niniejszym artykule spróbujemy rozważyć na czym nie warto oszczędzać, kupując niedrogą drukarkę laserową. Plusem obecnego asortymentu drukarek jest fakt, że ze względu na konkurencyjność branży, producenci coraz więcej korzyści proponują w standardzie. Bez obaw można zatem odwiedzić punkt sprzedaży, albo zamówić online, podobnie jak chociażby w sklepie atramentowka.com, aby wybrany model zagościł w naszym domu lub w miejscu pracy.

czytaj całość »
System I-Block do drukarek biurowych Canon i HP - rewolucja w świecie druku atramentowego 0
System I-Block do drukarek biurowych Canon i HP - rewolucja w świecie druku atramentowego

System I-Block to innowacyjny produkt, stworzony z myślą o użytkownikach biznesowych, którzy intensywnie używają sprzętu drukującego oraz chcą osiągnąć najwyższą wydajność drukarki atramentowej minimalnym kosztem. Technologia I-Block to rewolucja w świecie druku atramentowego, pozwalająca zastąpić zaawansowane urządzenie laserowe lub kopiarkę tańszym i wydajniejszym urządzeniem atramentowym. Daje to możliwość nie tylko zmniejszyć wydatki na eksploatację, lecz także obniżyć Całkowity Koszt Posiadania (TCO) drukarki nawet o 95%.

czytaj całość »
Krótka charakterystyka drukarek atramentowych 0
Krótka charakterystyka drukarek atramentowych

Wydruki w atramentówkach tworzone są poprzez umieszczenie tysięcy kropelek tuszu na kartce papieru. Drukarki atramentowe wciąż są obecnie powszechnie stosowane, pomimo obecności i rozwoju technologii druku laserowego i zbliżeniu cenowym oraz jakościowym pomiędzy tymi dwoma typami urządzeń. Oprócz oczywistych zalet technologii atramentowej są pewne wady, które powinniśmy mieć na uwadze. Przedstawiamy zestawienie najpopularniejszych zalet i wad atramentówek.

czytaj całość »
Atramentówka wzięła udział w Konferencji Recycler Live Europe 2017 0
Atramentówka wzięła udział w Konferencji Recycler Live Europe 2017

Atramentówka nieustannie się rozwija aby dostarczyć Państwu najnowsze rozwiązana do druku domowo-biurowego. W tym celu 29-30 czerwca wzięliśmy udział w Konferencji Recycler Live Europe 2017, która odbyła się w Warszawie w DoubleTree Hilton Hotel. Organizatorem tego corocznego spotkania było wydawnictwo branżowe The Recycler - magazyn handlowy dotyczący regeneracji tonerów i atramentów. Event odbył się pod patronatem wiodących firm produkcyjno-handlowych takich jak Static Control, ApexMic, Biuromax oraz in. Tegoroczna konferencja Recycler Live Europe była poświęcona aktualnym wyzwaniom w branży sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych i laserowych.

czytaj całość »
Technologia Color look - co to jest? 0
Technologia Color look - co to jest?

ColorLok jest nowym standardem w drukowaniu, zapewniającym lepszą jakość druku. Każdy papier z logiem ColorLok gwarantuje najlepsze odbitki cyfrowe. ColorLok dedykowany jest dla wszystkich urządzeń drukujących jak: drukarki atramentowe, laserowe, a także biurowe kserokopiarki. Zastosowanie papieru ColorLok pozwoli na niezawodne drukowanie niezależnie od posiadanego sprzętu.

czytaj całość »
Wydrukuj swój własny hologram przy pomocy drukarki atramentowej 0
Wydrukuj swój własny hologram przy pomocy drukarki atramentowej

Niezależnie od wybranego sposobu produkcja hologramów stanowi kosztowne i czasochłonne przedsięwzięcie. Rosyjscy naukowcy zrzeszeni przez Uniwersytet ITMO w Sankt Petersburgu opracowali nowatorską metodę drukowania hologramów. Technologia ta prowadzi do znacznie tańszego i szybszego wytwarzania hologramów tęczowych, które spotkamy we wspomnianych powyżej banknotach czy dokumentach.

czytaj całość »
Jak drukować za pomocą Epson Connect 0
Jak drukować za pomocą Epson Connect

Epson Connect to usługa zdalnego drukowania, dzięki której z łatwością wydrukujemy wskazany dokument będąc w domu, podróży lub biurze. Korzystanie z usługi Epson Connect jest bardzo proste i intuicyjne. W zależności od posiadanego modelu drukarki opcje wchodzące w skład usługi Epson Connect mogą się różnić. Aby wydrukować zdjęcie lub dokument tekstowy wystarczy odpowiednio skonfigurowana usługa, dostęp do Internetu lub urządzanie mobilne. Jak zatem drukować z wykorzystaniem usługi Epson Connect? Istnieją dwie możliwości, które omówimy w dalszej części wpisu.

czytaj całość »
Technologia HP PageWide – co należy o niej wiedzieć? 1
Technologia HP PageWide – co należy o niej wiedzieć?

Technologia HP PageWide łączy w sobie bezkonkurencyjną prędkość druku z najwyższą jakością drukowania. W większości przypadków szybkie drukowanie wiązało się z gorszą jakością. Z kolei szybki wydruk gwarantował gorszą jakość. W końcu na dobre rzeczy zawsze oczekujemy najdłużej. Firma HP postanowiła zerwać z powyższymi zależnościami i wprowadzić nowatorskie rozwiązanie w sposobie druku.

czytaj całość »
Usługi zarządzania drukiem HP Partner 0
Usługi zarządzania drukiem HP Partner

HP Partner Managed Print Services, to kompleksowa usługa dostarczana przez HP, dzięki której z łatwością opracujesz elastyczny program zarządzania drukiem we własnym przedsiębiorstwie. Optymalizacja procesu drukowania przynosi korzyści finansowe, a także pozwala na zaoszczędzenie czasu pracowników. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się bliżej usłudze zarządzania drukiem autorstwa HP.

czytaj całość »
Usługi Zarządzania drukiem Canon MPS 0
Usługi Zarządzania drukiem Canon MPS

„Tam, gdzie klient widzi wydruk, my widzimy oszczędności” – tym o to hasłem firma Canon reklamuje swoją usługę zarządzania drukiem. Zwykłe hasło reklamowe czy potwierdzenie skuteczności oferowanego programu? Jak wypada Canon na tle pozostałych firm oraz jakie korzyści płynął ze współpracy w zakresie drukowania? Przyjrzyjmy się nieco bliżej usłudze Canon MPS.

czytaj całość »
HP Print Service Plugin – aplikacja do druku mobilnego 0
HP Print Service Plugin – aplikacja do druku mobilnego

HP Print Service Plugin to aplikacja przeznaczona dla urządzeń mobilnych, z pomocą której z łatwością wydrukujemy wskazany dokument lub zdjęcie. Wtyczka ta działa na wszystkich urządzeniach wyposażonych w system operacyjny AndroidTM KitkatTM (wersja 4.4). Aplikacja ta pozostaje kompatybilna z większością drukarek firmy HP np. HP OfficeJet, HP LaserJet, HP DesignJet, HP Photosmart, HP DeskJet i HP Envy. Aby skorzystać HP Print Service Plugin konieczne jest posiadanie dostępu do Internetu lub bezpośredniego dostępu do drukarki.

czytaj całość »
Jak zarejestrować się w Epson Connect? 2
Jak zarejestrować się w Epson Connect?

Zainteresowałeś się tematyką zdalnego drukowania oraz rozważasz nabycie drukarki firmy Epson? Jeśli tak, warto zawczasu poznać przebieg rejestracji, aby jak najszybciej rozpocząć korzystanie z tej wygodnej usługi. W naszym mini poradniku przedstawimy jak prawidłowo zarejestrować się za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego.

czytaj całość »
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium