Tusze Barva do HP Ink Tank, Smart Tank i Smart Tank Wireless

W tej kategorii sklepu Atramentowka.com znajdziesz tusze butelkowe, zamienniki do HP GT51/GT52, pasujące do napełnienia systemów stałego zasilania CISS w drukarkach HP Ink Tank, Smart Tank i Smart Tank Wireless. Do wymienionej serii należą następujące modele drukarek: HP DeskJet GT 5810 AiO Printer, HP DeskJet GT 5820 AiO Printer, HP Ink Tank 310 AIO, HP Ink Tank 315 AIO (Z4B04A), HP Ink Tank 319 AIO (Z6Z13A), HP Ink Tank 410 AIO, HP Ink Tank 415 AIO (Z4B53A), HP Ink Tank Wireless 419 All-in-One (Z6Z97A), HP Smart Tank Wireless 450, HP Smart Tank Wireless 455.

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne HP serii Ink Tank oraz Smart Tank obecnie podbijają rynek domowych urządzeń drukujących w całej Europie ze względu na łatwość obsługi, szybkość i jakość druku oraz na system stałego zasilania CISS, umożliwiający drukowanie tysięcy stron (15 000 stron w czerni i 8 000 stron w kolorze na jednym napełnieniu CISS) przy zachowaniu niezwykle niskiego kosztu w przeliczeniu na cenę arkusza.

Zamawiając markowe tusze zamienniki do HP GT51/GT52 w naszym sklepie, zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc specjalistów, na co dzień pracujących z drukarkami atramentowymi HP. Dlaczego należy wybrać Atramentówkę na swojego dostawcę tuszy i tonerów? Dlatego, że jesteśmy najlepsi na rynku, mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z drukarkami, w ciągu którego aktywnie dobieraliśmy markowe produkty do wszystkich dostępnych na rynku drukarek.

Kategorie powiązane:

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium