Zestaw wiecznych kartridży HP 920/HP 920XL z CHIPAMI

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 69,99 zł 69.99
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.6 (Ilość ocen: 0)
Producent: do HP
Kod produktu: HP920/920XL-RC
Pin It

Opis

Jako zamiennik dla kartridży:

HP920 / HP920XL


Zestaw składa się z czterech kartridży wielokrotnego napełniania.
Pojemność czarnego kartridża: 15 ml
Pojemność kolorowych kartridży: 9 ml

Wieczne kartridże HP 920

Wieczne kartridże są zamiennikami tuszy do drukarek HP pracujących na oryginalych wkładach HP 920/ 920XL. Konstrukcja wiecznych kartridży Atramentówka idealnie odwzorowuje formę oryginalnych wkładów. Są one zaprojektowane w celu obniżenia kosztów eksploatacji drukarek atramentowych. Każdy wieczny kartridż posiada otwory przez które może być wielokrotnie uzupełniany w tusz a dodatkowo jest wyposażony w samoresetujący chip elektroniczny, z pomocą którego drukarka steruje zużyciem tuszu. Po komunikacie drukarki o wyczerpaniu się tuszu w kartridżu wystarczy jedynie wyjąć odpowiedni kartridż, uzupełnić go tuszem oraz włożyć z powrotem (bądź zacisnąć klawisz "OK" na drukarce na kilka sekund). Po wykonaniu tej procedury drukarka rozpoznaje taki kartridż jako absolutnie "nowy", co pozwala kontynuować drukowanie.

Zalety wiecznych kartridży do HP 920/920XL

 Niskie koszty eksploatacji - stosując wieczne kartridże oszczędzamy nawet 50-krotnie w porównaniu do ceny oryginalnych kartridży. Wieczne kartridże można napełniać nieograniczoną ilość razy, co oznacza, że płacimy wyłącznie za zużyty tusz. Buteleczka czarnego tuszu Atramentówka 100 ml do napełnienia wiecznego kartridża kosztuje jedynie 12 złotych, wtedy jak jeden oryginalny czarny kartridż kosztuje aż 60 złotych. To oznacza, że używając wiecznych kartridży do HP 920 / 920XL zapłacimy za 1 ml tuszu jedynie 0,12 zł. Wtedy jak oryginalny tusz do tych drukarek kosztuje aż 6 zł za 1 ml tuszu.

 Używając wiecznych kartridży dbamy o środowisko naturalne. Zużyte kartridże, tak samo jak i zużyte baterie lub butelki plastikowe należą do grupy produktów najbardziej zanieczyszczających środowisko. Stosując wieczne kartridże pozbawiamy się potrzeby zmiany kartridży po wydrukowaniu każdych 300 stron, co zmniejsza poziom odpadów.

 Zestaw tuszy Star-Ink do napełnienia wiecznych kartridży HP kosztuje jedynie 50 złotych (4x100ml). Dzięki takiej ilości tuszu możemy wydrukować aż 4700 stron. Żeby wydrukować taką samą ilość stron na oryginalnych wkładach musielibyśmy wydać około 4000 złotych!

 Przewagi kartridży Atramentówka:

 50-krotne obniżenie kosztów druku w porównaniu do oryginalnych tuszy

 swoboda wyboru typu tuszu, którymi napełniamy kartridże (zalecamy firmowe tusze z naszej oferty)

 wysoka jakość druku tekstów i zdjęć (tuszami z naszej oferty)

 wydłużenie żywotności głowicy drukującej

 łatwy montaż

 gwarancja na system 24 miesięcy

 Zestaw zawiera:

  Blok specjalistycznych kartridży (analog  oryginalnych kartridży) wyposażonych w chipy  samoresetujące HP922/920

  Uszczelki silikonowe.

  Strzykawki do napełniania

  Dokładna instrukcja + karta gwarancyjna

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl